O nas

Przedsiębiorstwo DROG-BRUK A.P. SZCZEREK Sp. J. powstało w 1999 roku . Misją firmy jest  Jakość naszych produktów oraz kreacja otoczenia w taki sposób aby stało się ono piękne i funkcjonalne.
Od początku naszej działalności dążyliśmy do jednego celu: aby stać się liderem wśród firm produkujących kostkę brukową w Polsce. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej linii technologicznej do produkcji wyrobów wibroprasowanych , najwyższej jakości surowców oraz zaangażowaniu i wysokim kwalifikacjom naszych pracowników ten cel został osiągnięty. Dziś możemy zaoferować Państwu najwyższej jakości produkty w bogatej gamie kolorów i kształtów.

Aby ułatwić klientowi wybór odpowiedniej dla swojego otoczenia kostki brukowej stworzyliśmy dział projektowy, w którym możecie Państwo liczyć na fachową pomoc ze strony profesjonalnie przygotowanego personelu. W wykonanych projektach 3D lub 2D architekci uwzględniają kolorystykę istniejących i planowanych zabudowań oraz stosują optymalne rozwiązania co do wyboru, koloru, grubości i walorów użytkowych kostki, by wykonany projekt podkreślił indywidualny charakter posesji i stanowił doskonałą harmonię z otoczeniem.

Dzięki kostce brukowej firmy DROG-BRUK stworzą Państwo nietuzinkową aranżację wokół posesji, a ułożona kostka, z najwyższymi parametrami  jakościowymi, zachowa idealny wygląd przez długie lata.

W roku 2012 wprowadziliśmy innowacyjne rozwiązanie Hydro Protection Technology, które   polega na zapewnieniu długotrwałej ochrony kostki brukowej. Zastosowanie specjalnych domieszek hydrofobizujących wpłynęło na wysoki stopień uszczelnienia betonu, a co za tym idzie produkowana w firmie kostka brukowa uzyskała właściwości hydrofobowe. Korzyści jakie wynikają z  zastosowania w produkcji HPT  to bardzo  dobre uszczelnienie powierzchni kostki, skuteczne ograniczenie powstawania wykwitów wapiennych,  mchów i porostów, kolor produktu jest pogłębiony i długotrwale zachowuje swą intensywność.
Powstałe na powierzchni zabrudzenia są łatwiejsze do usunięcia gdyż wolniej wnikają w głąb kostki. HPT skutecznie zabezpiecza przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych.

Przedsiębiorstwo DROG-BRUK posiada szeroko rozbudowaną sieć dystrybucji  na terenie województwa łódzkiego, opolskiego i wielkopolskiego, gdzie mogą Państwo skorzystać z fachowej obsługi oraz profesjonalnego doradztwa w zakresie zakupu naszego produktu. W każdym z punktów istnieje możliwość obejrzenia kostki na znajdujących się tam ekspozycjach. Dzięki rozbudowanej flocie transportowej istnieje możliwość dostarczenia naszego produktu do klienta na terenie całej Polski.