28.03.2017
Najwyższa Jakość Quality International 2017 – Srebrne Godło QI dla Drog-Bruk

Najwyższa Jakość Quality International 2017 – Srebrne Godło QI dla Drog-Bruk

      Miło nam poinformować, że firma DROG-BRUK A.P. Szczerek Sp. J. została nagrodzona prestiżowym tytułem Najwyższa Jakość Quality International 2017. Wyróżnienie zostało przyznane w kategorii Services. Srebrnym Godłem QI nagrodzona została: Kompleksowa obsługa od projektu po produkt i dystrybucja.

        Kapituła Programu, wysoko oceniła i nagrodziła działania związane z zaangażowaniem firmy DROG-BRUK A.P. Szczerek Sp. J. w doskonalenie procedur zarządzania jakością, a także realizowaniem skutecznej polityki jakości z uwzględnieniem jej roli we wszystkich aspektach działalności, a zwłaszcza w zakresie usług, będących przedmiotem zgłoszenia do Programu. Kapituła doceniła przede wszystkim wszechstronność naszej obsługi: nasi Klienci otrzymują od nas gratisowy projekt ułożenia kostki i produkt, który pozwala na realizację tego projektu. Ponieważ dysponujemy również własną flotą transportową, możemy dostarczyć zamówienie bezpośrednio na miejsce inwestycji.

       Najwyższa Jakość QI 2017, to największy Program projakościowy w Polsce. W tym roku odbywa się jego XI edycja, realizowana pod patronatem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Polskiego Komitetu Normalizacyjnego oraz Katedry Zarządzania Jakością Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

        Tytuł i certyfikat Najwyższa Jakość Quality International potwierdzają wdrożenie wysokich standardów zarządzania Organizacją, a Godło QI stanowi potwierdzenie naszych starań o to, by do Klientów trafiały produkty i usługi najwyższej jakości.

Certyfikat Quality Drogbruk

QI_Silver_2017-mini